Strona główna Sport Remis z liderem

Remis z liderem

291
0
PODZIEL SIĘ

 Płocka Liga Okręgowa   Ostatnie mecze Unitów nie napawały optymizmem przed starciem z liderem płockiej okręgówki. Na szczęście Świt nie był tak straszny i spotkanie zakończyło się remisem.

Goście pod względem piłkarskim przewyższał gospodarzy, ale w futbolu nie tylko to się liczy. Ambitna postawa iłowian doprowadziła do tego, że piłkarze przyjezdni musieli sporo się namęczyć, żeby z Iłowa wywieźć choćby remis. Gol ustalający wynik na 2:2 padł dopiero sześć minut przed zakończeniem spotkania.

Unia mogła ten mecz wygrać, gdyż jej piłkarze nie wykorzystali rzutu karnego oraz z dogodnej pozycji trafili piłką w poprzeczkę. Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek nasi piłkarze już chyba mogą być pewni utrzymania w płockiej okręgówce. To dobra wiadomość dla kibiców, którzy będą mieli okazję przeżywać emocję powiatowych derbów pomiędzy Unią Iłów, a Bzurą Chodaków, która w następnym sezonie zasili tę klasę rozgrywkową.

Unia Iłów – Świt Staroźreby   2:2 (0:0)

gole: Jakub Lis (59′), Rafał Trakul (66′)

skład: Hubert Duda – Mariusz Kunikowski (75′ Dawid Skrzynecki), Tomasz Trafalski (70′ Krystian Rafalski), Piotr Chmielak (62′ Mateusz Żakowski), Kuba Świątek (82′ Marcin Rząp), Kamil Wojciechowski, Hubert Krasoń, Jakub Lis (70′ Damian Wojciechowski), Mateusz Struzik (88′ Piotr Felczak), Rafał Trakul, Tomasz Grzywacz (72′ Alan Karasek)

Tomasz Ertman

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZamkną pływalnie Orka
Następny artykułSłabsi o bramkę