Strona główna Sport Spotkanie z lotką

Spotkanie z lotką

422
0
PODZIEL SIĘ

Miłośników gry w badmintona czeka interesująco zapowiadająca się impreza. – W najbliższą sobotę, 8 czerwca serdecznie zapraszamy mieszkańców całego powiatu na „Spotkanie z Lotką”.

Będzie dużo zabawy, będzie też rywalizacja w kilku kategoriach, zapraszamy zarówno dzieci, młodzież jak i starszych, graczy zaawansowanych, ale i zupełnych debiutantów, mile widziane całe rodziny. Dla wszystkich przygotowujemy liczne atrakcje – mówi Sebastian Wiśniewski, prezes sochaczewskiego Stowarzyszenia „Przez Sport w Przyszłość”. Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie.

Na początek wyjaśnimy zasady gry w badmintona, sposoby poruszania się po korcie, a następnie uczestnicy będą rywalizować w konkurencjach sprawnościowych związanych z badmintonem. Po zabawie z lotką zostanie rozegrany turniej – dodaje Sebastian Wiśniewski. Impreza rozpocznie się od godz. 10.00, a od 12.00 do 15.00 rozegrane zostaną zawody. Odbywać się będą one w następujących kategoriach: single dzieci, singiel młodzież, singiel kobiet, singiel mężczyzn A (zaawansowani), singiel mężczyzn B ( pierwszy kontakt), gry podwójne (drużyna składa się z zawodnika zaawansowanego i zawodnika z pierwszego kontaktu).

Marcin Odolczyk

fot.pixabay