Strona główna Sochaczew miasto Nowy dyrektor szpitala w Sochaczewie

Nowy dyrektor szpitala w Sochaczewie

1124
0
PODZIEL SIĘ

Dziewięć osób przystąpiło do rozmowy kwalifikacyjnej w ramach konkursu na dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie. Po analizie dokumentów i wyczerpujących rozmowach z kandydatami ostatecznie wybór komisji konkursowej padł na dr n. med. Feliksa Orchowskiego.

Decyzja została potwierdzona przez Zarząd Powiatu w Sochaczewie. Kierowanie placówką ZOZ „Szpitala Powiatowego” nowy dyrektor rozpocznie od 1 lipca br. Na stanowisku zastąpi tym samym dotychczasowego dyrektora Wiesława Nawłatynę, który złożył rezygnację.

Feliks Orchowski ukończył studia doktoranckie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiada odpowiednie doświadczenie w kierowaniu instytucjami medycznymi, ma za sobą szereg szkoleń międzynarodowych z zakresu chirurgii i kardiochirurgii, autor i współautor prac naukowych, konsultant medycznych programów telewizyjnych, członek Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o zdarzeniach medycznych i konsultant medyczny w Departamencie Prawnym w stołecznym Biurze Rzecznika Praw Pacjenta. Do tej pory pracował w szpitalach w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy i Rypinie. Nowemu dyrektorowi życzymy pomyślności i satysfakcji w kierowaniu sochaczewskim Szpitalem.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

fot.archiwum

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZgłoś się do Galimatiasu
Następny artykułZadaszona przystań