Strona główna Kultura Mały Talent zaprasza

Mały Talent zaprasza

410
0
PODZIEL SIĘ

Sochaczewskie Centrum Kultury w Boryszewie zaprasza we wtorek 4 czerwca o godz. 9.30. W tym dniu odbędzie się konkurs „Mały talent” skierowany do dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Przesłuchania w formie zabawy przeprowadzone zostaną w godzinach 9.30 – 14.00 w sali koncertowej w takich kategoriach jak teatr, muzyka, taniec, sztuczki magiczne oraz w Pracowni Plastycznej i Galerii ZeDeK w kategorii sztuki plastyczne. W konkursie mogą wziąć udział soliści lub zespoły. Uczestników zgłaszać może szkoła, przedszkole bądź rodzice lub opiekunowie.

Jury oceni oryginalność wykonania, spontaniczność, pomysłowość, dobór repertuaru oraz ogólne wrażenie artystyczne. Spośród wszystkich uczestników jurorzy przyznają tytuły: Talent Sochaczewa 2019 oraz Perełka Sochaczewa 2019. Każdy z uczestników otrzyma dyplom, medal małego talentu, a zwycięzcy i wyróżnieni– nagrody ufundowane przez sponsorów oraz możliwość zaprezentowania się na scenach, jako „Mały Talent Sochaczewa” i „Perełka Sochaczewa” wraz z SCK podczas Dni Sochaczewa 2019. W przerwie obrad jury Dyskoteka pana „Jacka” zorganizowaną dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

 BN

fot.pixabay