Kronika kryminlna

Cztery dzwony

SOCHACZEW W poniedziałek, 17 czerwca, policjanci dostali informację o kolizji, do której doszło na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych.

Zygzakiem przez wieś

BROCHÓW Podczas kontroli drogowej w Brochowie policjanci zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło 18 czerwca.

Trafi za kraty

TERESIN Policjanci z Teresina zatrzymali 42 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 19 czerwca na ul. Kaskiej w Teresinie .

Na podwójnym gazie

HELENKA W środę, 19 czerwca, policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który próbował kierować renault kangoo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do kontroli doszło w Helence.

Nie popali

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali na ul. Traugutta w Sochaczewie 41-letniego mieszkańca gminy Teresin, przy którym znaleźli foliową torebkę z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zatrzymania doszło 20 czerwca.

Atak na drzwi

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Iłów zgłosił policji, że nieznany sprawca wybił szybę w drzwiach jego domu. Do zdarzenia doszło 21 czerwca w Bieniewie.

Uszkodził auto

MŁODZIESZYNEK Policja poszukuje sprawcy, który w Młodzieszynku uszkodził lexusa. Zdarzenie miało miejsce 21 czerwca.

Trafił w płot

PLECEWICE W czwartek, 22 czerwca, w Plecewicach kierujący autem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało ponad 2 promile.

Potrącił pieszą

PAPROTNIA Kierujący mercedesem podczas cofania potrącił pieszą. Kobietę z obrażeniami ciała   przetransportowano do szpitala w Sochaczewie. Wypadek miał miejsce 22 czerwca w Paprotni.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy. Do zdarzenia doszło 23 czerwca na ul. Kościńskiego.

opr. atu

fot.policja

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz