Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

744
0
PODZIEL SIĘ

Skok po rowery

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia w piwnicy i ukradł dwa rowery. Do kradzieży doszło 10 czerwca na ul. Żeromskiego.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do mieszkanki gminy Sochaczew. Do zdarzenia doszło 10 czerwca na ul. Warszawskiej.

Buchnął saszetkę

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł z nie zamkniętego auta, zaparkowanego na ulicy Grabskiego w Sochaczewie saszetkę z dokumentami oraz pieniędzmi. Do kradzieży doszło 11 czerwca.

Pójdzie siedzieć

SOCHACZEW Podczas jednej z interwencji policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Sochaczewianin został zatrzymany 11 czerwca w Al. 600-lecia.

Znikające tablice

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa poinformował policjantów, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z motocykla zaparkowanego przy Placu św. Dominika. Zdarzenie miało miejsce 12 czerwca.

Zderzenie z motocyklem

NOWY KOZŁÓW W środę, 12 czerwca, w Nowym Kozłowie Pierwszym doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierowca forda focusa pomimo nakazu jazdy na wprost, wykonał manewr zawracania i doprowadził do zderzenia z motocyklem kawasaki. Kierujący jednośladem 29-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Sochaczewie. Droga krajowa nr 92 była zablokowana w obydwu kierunkach przez kilka godzin.

Potracił rowerzystę

KOZŁÓW BISKUPI W Kołzowie Biskupim kierujący fiatem wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z 14 – letnim rowerzystą. Do zdarzenia doszło 13 czerwca.

Zrobił dzwon i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy daewoo nexia, który w Al.600-lecia doprowadził do kolizji z fordem focus, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Wpadek miał miejsce 13 czerwca.

Portfel wyparował

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej portfel pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło 14 czerwca na Al. 600 – lecia.

Bez prawka

TERESIN Na ulicy Szymanowskiej w Teresinie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę hondy civic. Okazało się, że 25-latek ma czynny zakaz kierowania pojazdami. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 15 czerwca.

Śmierć na drodze

STRAY DĘBSK W sobotę, 15 czerwca, w Starym Dębsku doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letnia rowerzystka wyjechała z drogi podporządkowanej wprost pod hyundaia. W wyniku zdarzenia, kobieta kierująca jednośladem poniosła śmierć na miejscu.

Na sądowy zakazie

SOCHACZEW Na ulicy Żyrardowskiej policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault scenic. Okazało się, że mężczyznę obowiązuje czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 16 czerwca.

Zabrali dowód

MŁODZIESZYN Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali w Młodzieszynie do kontroli drogowej bmw. Okazało się, że auto nie ma aktualnych badań technicznych, więc zatrzymali dowód rejestracyjny. Kontrola miała miejsce 16 czerwca.

opr. atu

fot.policja