Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

619
0
PODZIEL SIĘ

Wylądował w rowie

JANUSZEW W poniedziałek, 3 czerwca, kierujący volkswagenem golfem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w Januszewie.

Rowerem pod tira

STARY DĘBSK W Starym Dębsku doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Policjanci wstępnie ustalili, że 64 – letni mężczyzna jechał niewłaściwą stroną drogi i podczas skrętu w prawo doprowadził do zderzenia z naczepą ciągnika siodłowego. Rowerzysta został przewieziony do szpitala. Wypadek miał miejsce 3 czerwca.

Na podwójnym gazie

TERESIN Na ulicy Pocztowej w Teresinie 42-letnia kobieta kierująca fiatem podczas cofania doprowadziła do zderzenia ze skodą. Badanie wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 4 czerwca

Niewybuch na polu

NOWA SUCHA W wtorek, 4 czerwca, policjanci otrzymali zgłoszenie, że na polu w Nowej Suchej znaleziono niewybuch. Policyjny pirotechnik potwierdził, że znalezisko to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu saperów.

Nie udzielił pierwszeństwa

SOCHACZEW Kierujący ford nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 58-letnią rowerzystką. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Do wypadku doszło 5 czerwca na ul. Teresińskiej w Sochaczewie.

Włamanie na konto

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie , że nieznani sprawcy włamali się na jej konto na portalu aukcyjnym i próbowali robić zakupy. Zdarzenia miało miejsce 6 czerwca.

Zwinął saszetkę

SOCHACZEW Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł saszetkę z otwartego samochodu zaparkowanego na ul. Chodakowskiej. Kradzież miała miejsce 7 czerwca.

Nie popali

TERESIN W piątek, 7 czerwca, policjanci z Teresina zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Baranów. Mundurowi znaleźli przy nim torebkę z marihuaną. Przypominamy, że posiadanie narkotyków jest zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Zaatakował skodę

SOCHACZEW Nieznany sprawca rzucił butelką i wybił szybę w skodzie zaparkowanej w Al. 600-lecia. Zdarzenie miało miejsce 8 czerwca.

Trafił w płot

BRONISŁAWY W niedzielę, 9 czerwca, w Bronisławach kierujący hondą nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie.

Dzwon na Nowej

SOCHACZEW Na ulicy Nowej w Sochaczewie kierujący oplem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze skodą. Do stłuczki doszło, 9 czerwca, na ul. Nowej.

opr. atu

fot.policja