Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

667
0
PODZIEL SIĘ

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP W Sochaczewie został poinformowany przez mieszkankę Sochaczewa, ze na ulicy złodziei ukradł jej telefon komórkowy. Kradzież miała miejsce 25 maja.

Zabrali dowód

SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena bora z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło 25 maja.

Atak na lakier

KAŹMIERÓW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą bmw. Do zdarzenia doszło 28 maja w Kaźmierowie.

Bez prawka

SOCHACZEW Na ulicy 1 Maja w Sochaczewie policjanci zatrzymali kierowcę opla, który kierował autem mimo pomimo cofniętych uprawnień. Do kontroli drogowej doszło 28 maja.

Na podwójnym gazie

KOŚCIELNA GÓRA Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli w Kościelnej Górze fiata kierowanego przez mieszkańca Sochaczewa. Okazało się, że mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu oraz nie posiada uprawnień do kierowania. Kontrola miała miejsce 29 maja. Do zdarzenia doszło w.

Nie popali

SOCHACZEW Na ulicy Fabrycznej w Sochaczewie policjanci   zatrzymali 19-letnią kobietę, przy której znaleźli marihuanę. Do zatrzymania doszło 29 maja.

Staranował hyundaia

SOCHACZEW W czwartek, 30 maja, na Placu Kościuszki w Sochaczewie kierujący rowerem doprowadził do kolizji z hyundaiem tucson.

Bez prawka

SOCHACZEW Na ulicy Boryszewskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli kierującą fordem focus. Okazało się, że 36-letnia mieszkanka gminy Nowa Sucha nie posiadała uprawnień do kierowania. Zdarzenie miało miejsce 30 maja.

Kolekcjonerzy tablic

BUDKI PIASECKIE Znów dali o sobie znać złodziej tablic rejestracyjnych. Tym razem ukradli jedną tablicę rejestracyjną z toyoty corolla, która była zaparkowana w Budkach Piaseckich. Kradzież miała miejsce 31 maja.

Pijany za kółkiem

SOCHACZEW Na ulicy Botanicznej w Sochaczewie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 49-letniego kierowcę opla. Okazało się, że mężczyzna prowadził auto mając ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło 31 maja.

Głupota kosztuje

SOCHACZEW W ręce sochaczewskiej drogówki wpadł mieszkaniec Sochaczewa, który próbował kierować audi mając ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu. Do kontroli drogowej doszło 1 czerwca na ul. Głowackiego.

Zablokował pociąg

SOCHACZEW Policjanci z KPP w Sochaczewie ukarali mandatem mieszkańca gminy Kampinos, który zaparkował swój samochód blisko torów kolejki wąskotorowej, co uniemożliwiło przejazd pociągu. Do zdarzenia doszło 1 czerwca na ul. Piłsudskiego.

Trafiła w płot

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie kierująca volkswagenem passatem dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do kolizji z ogrodzeniem. Okazało się, że mieszkanka gminy Sochaczew nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło 2 czerwca.

Buchnęli rower

BUDKI PIASECKIE Nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony na parkingu w Budkach Piaseckich. Kradzież miała miejsce 2 czwerwca.

opr. atu

fot. policja