Strona główna Nowa Sucha Dwóch się zderzyło, innych staranowali

Dwóch się zderzyło, innych staranowali

706
0
PODZIEL SIĘ

Do nietypowego wypadku doszło w Kozłowie Biskupim we wtorek, 18 czerwca tuż po godzinie 9.00. W pobliżu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w tej miejscowości, w stronę Zakrzewa, zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zderzenia samochody odbiło od siebie. Jednak oba auta uszkodziły 6 zaparkowanych na poboczu samochodów w mniejszym lub większym stopniu.

– Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie to nikomu nic poważniejszego się nie stało. W obu samochodach podróżowało 7 osób, a tym trójka małych dzieci. Jednak wszyscy wydostali się z aut o własnych siłach. Tylko dwie osoby po przyjeździe pogotowia zostały zabrane do szpitala na badania. Uskarżały się na dolegliwości spowodowane wypadkiem – informuje Rafał Krupa, rzecznik prasowy Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

Na miejscu policja prowadzi postępowanie w celu ustalenia przyczyn wypadku.

– Na razie za wcześnie, by coś powiedzieć na ten temat. Trwa dochodzenie w tej sprawie – dodał Paweł Rynkiewicz z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji, obiecując przekazać wstępne ustalenia okoliczności całego zdarzenia.

BN

fot.pixabay