Strona główna Iłów Dofinansowanie aktywności

Dofinansowanie aktywności

478
0
PODZIEL SIĘ

22 maja na stronie internetowej Ministerstwa Sportu I Turystyki ukazała się lista podmiotów, których wnioski zostały pozytywnie zaopiniowane do dofinansowania z budżetu państwa w ramach programu Otwarte Strefy Aktywności. Na liście znalazł się projekt opracowany przez naszą gminę, którego kwota dofinansowania wyniesie 44 tysiące złotych.

Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Kapturach i w Iłowie, przy planowanym Klubie Senior+, na który również uzyskano dofinansowanie w kwocie 150 tysięcy złotych. Obydwie inicjatywy, aktywnie wspierane przez posła Macieja Małeckiego, zdecydowanie wpłyną na jakość życia mieszkańców, tworząc możliwość aktywnego wypoczynku oraz zwiększą atrakcyjność naszej gminy.

Urząd Gminy Iłów

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFestyn dla dzieci
Następny artykułPieniądze na radiowóz