Strona główna Sochaczew miasto Byliśmy podczas obchodów Dni Sochaczewa

Byliśmy podczas obchodów Dni Sochaczewa

481
0
PODZIEL SIĘ

To kolejny już raz, kiedy ZWiK-Sochaczew wychodzi do mieszkańców miasta. W specjalnie oznakowanym stoisku pracownicy Spółki z Prezes Magdaleną Kaczorowską na czele promowali projekt „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej miasta Sochaczew – Etap II (część II)”. Była to też okazja do przybliżenia oferowanych usług oraz zachęcania do korzystania z nich.

Przede wszystkim udostępniane były informacje na temat projektu „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej miasta Sochaczew – etap II (cześć II)” i wiążące się z nim informacje dotyczące budowy przyłączy kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej. W stoisku ZWiK można było uzyskać niezbędne informacje dotyczące procedury z tym związanej. Pracownicy przedstawiali zalety korzystania ze zbiorczych systemów miejskich, mówili o ochronie środowiska.

Jak zwykle dużą atrakcją zorganizowaną przez Spółkę były konkursy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, jak również dla rodziców. Były pytania z wiedzy o Unii Europejskiej, ekologii oraz infrastruktury wodno-ściekowej, czyli tematów związanych z projektem realizowanym przez ZWiK Sochaczew Sp. z o.o. Prawidłowe odpowiedzi były nagradzane. Powodzeniem cieszyły się również konkursy rysunkowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się nasza kamera do monitoringu kanałów.

Przy tej okazji dzieci znakomicie się bawiły, a rodzicie uzyskiwali niezbędne informacje dotyczące budowy przyłączy wodno – kanalizacyjnych.

Do pracowników ZWiK zgłaszały się przy okazji osoby, które miały uwagi dotyczące wylewania ścieków, nielegalnego zrzutu i prosiły o pomoc w rozwiązaniu tego nieprzyjemnego problemu. Były również prośby o wybudowanie kolejnych odcinków kanalizacji.

Monika Gadzińska

Rzecznik Prasowy ZWiK – Sochaczew

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRecital dla mam
Następny artykułWypadli z trójki