Strona główna Młodzieszyn Atrakcje rodzinno-turystyczne

Atrakcje rodzinno-turystyczne

540
0
PODZIEL SIĘ
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy na rodzinne wycieczki. W niedzielę, 16 czerwca wypad do Parku Adrenaliny i Westernu oraz do Galerii Figur Stalowych w Warszawie.

Planowany wyjazd o godzinie 10.30 spod biblioteki w Kamionie, 15 minut później spod GOK w Młodzieszynie, a o godzinie 10.50 z Adamowej Góry. W programie wyprawy Turniej Złotego Kolta i zwiedzanie Miasteczka Westernowego w Runowie k. Piaseczna. Potem przejazd do Warszawy i zwiedzanie z przewodnikiem Galerii Figur Stalowych w Pałacu Kultury i Nauki. Koszt wyjazdu – 45 zł dorosły, 40 zł dziecko.

Kolejna wyprawa w środę, 26 czerwca zaplanowana jest do Muzeum Wsi Radomskiej. Wyjazd o godzinie 8.45 spod biblioteki w Kamionie, a następnie kilka minut później spod GOK w Młodzieszynie i z Adamowej Góry. W programie lekcje muzealne – „Od ziarenka do bochenka”, „Certyfikat Sprawności Pradziadka” i zwiedzanie z przewodnikiem. Cena biletu 35 zł dorosły i 30 zł dziecko. Na obie wycieczki prowadzone są zapisy tel. (46) 861 64 54 codziennie w godzinach pracy GOK. Ilość miejsc ograniczona.

 BN

fot.archiwum