Strona główna Sochaczew gmina Zdarzenie drogowe w Kuznocinie

Zdarzenie drogowe w Kuznocinie

371
0
PODZIEL SIĘ

21 maja, o godzinie 8:17, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kuznocinie (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych Skoda Fabia oraz Mercedes GL. Pierwszym z pojazdów poza kierującą podróżowało dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lat, natomiast drugim autem dwie osoby. W chwili przybycia służb w Skodzie pozostawała poszkodowana kierująca wraz z młodszym dzieckiem. Pozostałe osoby opuściły rozbite samochody o własnych siłach. Wraz z zastępami PSP na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który przystąpił do udzielania poszkodowanym medycznych czynności ratunkowych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanych przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz odłączeniu akumulatorów. Do szpitala przetransportowane zostały cztery osoby – dwie dorosłe oraz dzieci.

Działania ratownicze prowadzone przez 7 strażaków PSP zakończono o godzinie 8:42.

KPPSP

fot.straż