Strona główna Nowa Sucha Zaśpiewają dla Jana Pawła II

Zaśpiewają dla Jana Pawła II

528
0
PODZIEL SIĘ

nasz patronat

W Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kozłowie Biskupim przy ul. Nadrzecznej odbędzie się w piątek, 10 maja, XIII Koncert Papieski poświęcony pamięci papieża Jana Pawła II – „Totus Tuus”, nawiązujący do jego życiowego motta, które jest zawarte w godle papieskim.

Przed publicznością wystąpi Sochaczewska Orkiestra Kameralna Camerata Mazovia – Koncert Papieski pod dyrekcją Artura Komorowskiego. W tegorocznym koncercie solistami będą Joanna Rolewska, Jacek Ornafa oraz Maria Stasiak, która rozpocznie koncert utworem „Matka Boska Częstochowska”.

Przed kościołem ustawiony zostanie telebim dla tych, którzy nie zmieszczą się w środku, a będą chcieli zobaczyć przebieg koncertu.

Tuż przed koncertem można zobaczyć wystawę Leszka Głowackiego – ,,Historia Parafii Kozłów Biskupi na przestrzeni wieków”. Do nabycia będą też książki ,,Wielki Pontyfikat św. Jana Pawła II” i ,,Dzieje Parafii i Kościoła w Kozłowie Biskupim” oraz pamiątkowe kartki pocztowe z poprzednich koncertów. Początek koncertu o godzinie 19.00. Wstęp wolny. Po koncercie tradycyjny poczęstunek papieskimi kremówkami.

BN

fot. pixabay