Strona główna Teresin Zagrajmy dla Magdy

Zagrajmy dla Magdy

428
0
PODZIEL SIĘ

Piłkarski turniej charytatywny będzie głównym wydarzeniem akcji, która zaplanowana jest w Teresinie, w najbliższą niedzielę 19 maja br. Na chętnych czeka wiele atrakcji, w tym także zumba. To wszystko z myślą o Magdalenie Rosa, mieszkance gminy, której życie opiera się teraz na nieustającej walce z nowotworem.

Celem przedsięwzięcia jest pozyskanie funduszy na wsparcie leczenia Magdy, a przy okazji popularyzacja piłki nożnej i propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Teresin, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie oraz Animatorzy Orlika. Do tej grupy dołączyło także Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

Ta godna uwagi akcja rozpocznie się 19 maja o godz. 13.00 na stadionie GOSiR w Teresinie przy alei XX-lecia 32. Do soboty 18 maja przyjmowane są jeszcze zapisy do udziału w piłkarskiej rywalizacji. Zgłoszenia drużyn można dokonywać pod numerem tel. 663 361 368. Warto zagrać i pomóc naszej koleżance, przyjaciółce, znajomej. Zatem do zobaczenia na boisku.

Marcin Odolczyk

fot.pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBurmistrz dotrzymał obietnicy
Następny artykułRockowa Voda