Strona główna Chodaków Zablokowani na podwórkach

Zablokowani na podwórkach

538
0
PODZIEL SIĘ

Trwająca przebudowa ulicy Chopina na odcinku od ronda Jana Pawła II do przejazdu kolejowego w Kistkach powoli daje się we znaki właścicielom posesji.

Szczególnie tym, którzy nie mają możliwości dojazdu do swoich domów od strony ulicy Kolejowej. Dotyczy to m.in. mieszkańców ulicy Kuźmińskiego. A wszystko z powodu prac związanych z budową kanalizacji deszczowej. Ta układana jest w kilkumetrowych wykopach, co całkowicie uniemożliwia dojazd do domów od strony ulicy Chopina.

Dlatego mieszkańcy muszą korzystać z przejazdu przez prywatną, niezabudowaną działkę i w ten sposób docierają do ulic Kolejowej i Wyszogrodzkiej. Jednak podczas opadów przejazd jest niemożliwy. Dlatego, w imieniu mieszkańców, radni na ostatniej sesji Rady Miejskiej zwrócili się do Dariusza Dobrowolskiego, zastępcy burmistrza, aby wpłynął na wykonawcę przebudowy Chopina, by ten przyspieszył budowę deszczówki.

Odpowiadając radnym, Dobrowolski zaznaczył, że przebudowa Chopina nie jest inwestycją miejską, ale zapewnił, że w najbliższym czasie spotka się z wykonawcą i przekaże mu prośbę mieszkańców.

es

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwsze ściany przystani
Następny artykułPlastek zaprasza