Strona główna Kultura Taniec z Teatrem Maska

Taniec z Teatrem Maska

423
0
PODZIEL SIĘ

Sochaczewska młodzież z Teatru Maska, działającego w Sochaczewskim Centrum Kultury, od 5 lat uczestnicząca w projekcie „Poda Dalej” we współpracy ze Stowarzyszeniem Sztuka Nowa wystąpi na scenie Mazowieckiego Instytutu Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.

W tym roku projekt „Podaj Dalej”, odbywa się pod hasłem „Taniec” w ramach projektu Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Na scenie w czwartek, 30 maja pojawią się trzy grupy młodzieżowe – jedna z Sochaczewa, a dwie z Warszawy. Młodych artystów w tym roku do występu przygotowują Dawid Żakowski (SCK Sochaczew), Agata Życzkowska (Hoteloko Movmentmakers) oraz Ewelina Sobieraj (tancerka i choreografka z Sochaczewa).

Głównym punktem zainteresowania tego spektaklu jest zaznaczenie roli tańca i zaprezentowanie różnorodnych technik ekspresji w odniesieniu do literatury, popkultury i cyberartu. Przygotowania trwały w SCK w Boryszewie.

Partnerami w projekcie są SCK, Stowarzyszenie Sztuka Nowa, Fundacja Rozwoju Teatru „Nowa Fala” oraz Centrum Lubelska 30/32. Początek spektaklu o godzinie 19.00.

BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZakwitły Żonkile
Następny artykułW chopinowskim duchu