Strona główna Sochaczew miasto Rozmawiali o zarządzaniu

Rozmawiali o zarządzaniu

310
0
PODZIEL SIĘ

W Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie 22 maja odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa „Zarządzanie 4.0- nowe wyzwania dla organizacji”.

Jej celem było poznanie osiągnięć naukowych z zakresu nowoczesnych metod i koncepcji zarządzania wymiana doświadczeń w tym zakresie oraz omówienie problemów i zagrożeń z jakimi spotykają się współczesne organizacje. Konferencja była też okazją do integracji środowisk naukowych, biznesowych i administracji samorządowej.

Podczas dyskusji  zwracano uwagę na wyzwania w zarządzaniu współczesną organizacją, które dotyczą nowego podejścia do kierowania innymi i zwiększania zaangażowania pracowników. Jak również wykorzystywania i przetwarzania informacji w procesach podejmowania decyzji, czy ustalania strategii organizacji. Dodajmy, że w panelu dyskusyjnym wzięli udział m.in. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej, AEH i SGGW w

Warszawie, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku,  Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Gdańsku, Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarki Euroreginalnej w Warszawie.

atu

Fot.: WSZiM w Sochaczewie

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMistrzowie pompek
Następny artykułSzymanów pełen inicjatyw