Poszukiwana mieszkanka Sochaczewa sprawcą kolizji

 Mieszkanka Sochaczewa doprowadziła do kolizji z pojazdem osobowym, a w trakcie wykonywanych czynności okazało się, że jest poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 27 – latka została doprowadzona do placówki penitencjarnej.

 Mieszkanka Sochaczewa doprowadziła do kolizji z pojazdem osobowym, a w trakcie wykonywanych czynności okazało się, że jest poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 27 – latka została doprowadzona do placówki penitencjarnej.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zostali poinformowani o kolizji do której doszło na ul. Kusocińskiego. Pracując na miejscu zdarzenia ustalili, że 27 – latka kierująca fiatem cinquecento podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania, doprowadziła do kolizji z Suzuki Swift.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że kobieta jest poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności. Sochaczewianka została zatrzymana i trafiła do policyjnego. Policjanci doprowadzili ją do placówki penitencjarnej.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Zdjęcie: www.pixabay.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz