Strona główna Wybory Poseł Małecki: Stawka tych wyborów jest wysoka

Poseł Małecki: Stawka tych wyborów jest wysoka

732
0
PODZIEL SIĘ

Kampania do Parlamentu Europejskiego wchodzi w decydującą fazę. Prawo i Sprawiedliwość zachęca do tego, aby jak najwięcej osób wzięło udział w głosowaniu. W naszym powiecie do licznego udziału w wyborach zachęca poseł Maciej Małecki, który kandyduje z 4 miejsca na liście PiS.

– Na ostatniej prostej ruszamy za kampanią: Obroń swoje prawo. Idź na wybory 26 maja i głosuj na PiS – mówi poseł Maciej Małecki. – Głosowanie na PiS to postawienie na normalność. Normalność jest wtedy, gdy wszyscy Polacy doświadczają wzrostu gospodarczego i gdy wszystkim wiedzie się lepiej. Głos na PiS to także obrona polskiego złotego przed wprowadzeniem euro. Polski złoty umożliwia nam wzrost gospodarczy i chroni nas w trakcie kryzysów. Udział w wyborach to także obrona dzieci przed seksualizacją i adopcją przez pary homoseksualne. Obrona prawa rodziców do decydowania o wychowywaniu własnych dzieci i szansa na wspieranie normalnej rodziny.

Prawo i Sprawiedliwość przypomina, że Polacy mają prawo bronić projektów społecznych, takich jak programy 500+, 300+, 13 emerytura i niższy wiek emerytalny. I chroni politykę społeczną, która przywraca sprawiedliwość dla wielu rodzin.

Udziałem w wyborach i głosowaniem na PiS możemy powiedzieć też stop nielegalnej imigracji, dać sobie prawo do kupowania towarów tej samej jakości, co w innych krajach UE, i zapewnić szacunek i poszanowanie dla polskich wartości, które są nam bliskie – dodaje poseł Małecki.

Stawka tych wyborów jest wysoka. 26 maja zdecydujemy o przyszłości Polski i Europy, dlatego trzeba zdecydować mądrze, na kogo zagłosować. Warto powiedzieć to też znajomym i zachęcić ich do pójścia na wybory.

AP