Strona główna Nowa Sucha Pomóżmy Zuzi

Pomóżmy Zuzi

1158
0
PODZIEL SIĘ

 W poprzednim wydaniu Expressu Sochaczewskiego zwróciliśmy się do naszych czytelników o pomoc w wsparciu leczenia 12-letniej Zuzanny Dróżdż, uczennicy szkoły w Kurdwanowie. Dziewczynka choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną, która powoduje odkładanie się żelaza w mózgu, co prowadzi do narastania zaburzeń ruchu, wzroku, mowy, aż do pełnego inwalidztwa.

Na reakcję naszych czytelników, jak i lokalnych mediów oraz firm, nie musieliśmy długo czekać. Do naszej akcji dołączył PSS Społem, dwutygodnik Ziemia Sochaczewska oraz portale internetowe sochaczew24.info oraz sochaczewianin.pl.

Dodajmy, że dzięki środkom zebranym z 1 procenta na subkoncie Zuzi w Fundacji „Zdążyć z Pomocą” pokryte zostały koszty dojazdów na rehabilitację, zakup butów ortopedycznych i okularów, dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne oraz turnus rehabilitacyjny.

Środki finansowe można wpłacać na konto: KRS 0000037904 17011 Dróżdż Zuzanna.

Szkoła w Kurdwanowie chętnie przyjmie też od Państwa (i zamieni na pieniądze potrzebne Zuzi) plastikowe nakrętki. Nakrętki można   również pozostawiać w sklepach PSS Społem, jak i przynosić do redakcji Expressu Sochaczewskiego.

dot

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułByć kobietą
Następny artykułWystrzałowa noc muzeów