Strona główna Brochów Moc atrakcji w bibliotece

Moc atrakcji w bibliotece

480
0
PODZIEL SIĘ

 W Gminnej Bibliotece Publicznej w Brochowie od 8 do 15 maja organizowany jest cykl imprez z okazji Tygodnia Bibliotek. Na inaugurację zapowiadane są o godzinie 17.00 spotkanie pod hasłem „Imieniny Biblioteki”, a w nim wernisaż wystawy „Puszcza Kampinoska w obiektywie Romy Boreckiej”.

Czytelnicy i nie tylko oni, zaproszeni są w piątek, 10 maja o godzinie 17.00 na spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem na temat „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Spotkanie uświetni obchody pierwszej rocznicy powstania Dyskusyjnego Klubu Książki w Brochowie. Następnego dnia, w sobotę, 11 maja o godzinie 12.00 spotkanie czytelników w ramach DKK.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. W poniedziałek, 13 maja o godzinie 9.00 odbędzie się spektakl teatralny „Przygody Jacka i Placka” w wykonaniu Teatru Krak-Art. z Krakowa. Dla nieco starszych, młodych czytelników przewidziane są we wtorek, 14 maja o godzinie 10.00 warsztaty z Pracownią filozoficzną Eureka. Rozważana będzie kwestia – „Kłamstwo, co to takiego”. Na koniec Tygodnia Bibliotek czwarte spotkanie klubu czytelniczego „Zaczytani”. Odbędzie się ono w środę 15 maja o godzinie 15.00. Biblioteka zaprasza do udziału na wszystkie przygotowane imprezy majowe.

BN

fot.pixabay