Strona główna Powiat Laptopy dla „Ogrodnika”

Laptopy dla „Ogrodnika”

433
0
PODZIEL SIĘ

 W ostatnich dniach zostało zrealizowane duże zamówienie na laptopy do sal lekcyjnych. Dzięki temu, że szkoła okazała się atrakcyjnym klientem, uzyskała poważne upusty. W ten sposób przy ograniczonych środkach udało się zakupić aż 22 sztuki nowoczesnych laptopów z szybkimi dyskami SSD M2.

Już wkrótce wszystkie sale lekcyjne będą wyposażone w sprzęt IT. Od nowego roku szkolnego będzie więc możliwe wprowadzenie dziennika elektronicznego. Będzie to dużym udogodnieniem, zarówno dla nauczycieli, jak i rodziców.

Możliwość sfinansowania zakupu w całości ze środków szkoły powstała dzięki sprawnej modernizacji kotłowni i przejściu na opalanie gazem ziemnym. W ten sposób pieniądze zabezpieczone na zakup oleju opałowego można było przeznaczyć na zakup laptopów.

Dyrektor szkoły Marek Wernicki priorytetowo traktuje wszystkie projekty dotyczące cyfryzacji szkoły. Począwszy od wyposażenia w niezbędny sprzęt, a skończywszy na najnowszych projektach wprowadzenia m-legitymacji i obecnie e-dziennika. Warto zaznaczyć, iż duże znaczenie ma wsparcie i koordynacja wprowadzenia e-dziennika w szkołach powiatowych przez Urszulę Opasiak, dyrektora Powiatowego Zespołu Edukacji.

ZSRCKU