Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

754
0
PODZIEL SIĘ

Jechał bez prawka

TERESIN Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 20-letniego mieszkańca Teresina. Mężczyzna kierował volkswagenem golfem, nie posiadając do tego uprawnień. Dostał mandat, a pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli doszło 20 maja na Al. XX-lecia.

 Wpadł na spalinach

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 20 maja dowód rejestracyjny kierowcy bmw. Powodem tego była zbyt duża emisja spalin przez silnik samochodu. Do kontroli drogowej doszło na 15 Sierpnia.

Wymusił pierwszeństwo

RYBNO Kierowca toyoty nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem tej samej marki. Do zdarzenia doszło 21 maja w Rybnie. Sprawca kolizji dostał mandat.

Pijani z niemowlęciem

SOCHACZEW Rodzice 4-miesięcznego dziecka zajmowali się nim, będąc pod wpływem alkoholu. Wezwana przez sąsiadów policja zabrała niemowlę rodzicom i przekazała pod opiekę najbliższej rodziny. Do zdarzenia doszło 21 maja na ul. Staszica.

Ukradł kosiarkę

MIZERKA Policjanci zostali powiadomieni, że 22 maja nieznany sprawca włamał się do garażu w Mizerce. Złodziej ukradł m.in. kosiarkę spalinową i rower.

Pijana za kółkiem

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Sochaczew została złapana przez policyjny patrol, gdy jechała swoim mercedesem. Kobieta ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Do kontroli drogowej doszło 23 maja na Al. 600–lecia.

Znikł rower

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł 23 maja rower pozostawiony na chwilę na chodniku przy ul. Traugutta. Niestety jednoślad nie był zabezpieczony przed kradzieżą.

Kolizja z motocyklem

WÓJTÓWKA Nieznany kierowca auta zderzył się z motocyklem kawasaki. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 24 maja na rondzie w Wójtówce.

Piraci na drodze

KOŚCIELNA GÓRA Policjanci zatrzymali 24 maja do kontroli drogowej kierowcę opla astra. Mężczyzna jechał z prędkością 112 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i wręczyli mandat. Do zdarzenia doszło w Kościelnej Górze. W podobny sposób straciła prawo jazdy mieszkanka Ożarowa Mazowieckiego, która jechała z prędkością 102 km na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km na godzinę.

Znikły narzędzia

PIECZYSKA IŁOWSKIE Nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego w Pieczyskach, skąd skradł elektronarzędzia warte kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło 25 maja.

Zabiła pasażerkę

WYMYSŁÓW Kilkanaście minut po godzinie 11.00 w niedzielę 26 maja doszło do tragicznego wypadku w Wymysłowie. Policja ustaliła, że 58-letnia mieszkanka powiatu płockiego, która kierowała seatem ibizą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z oplem astrą. W wyniku czego poszkodowana została 80-letnia pasażerka seata. Kobieta przetransportowana została do szpitala w Sochaczewie. Pomimo wysiłków lekarzy, jednak kobieta zmarła. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

oprac. BN

fot.policja