Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

835
0
PODZIEL SIĘ

Na podwójnym gazie

CZYSTE Policja zatrzymała 32-letniego mężczyznę, który próbował kierować alfa romeo mając ponad promil alkoholu w organizmie. Pijany kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło 13 maja w miejscowości Czyste.

Zasnął na jezdni

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Gawłowskiej w Sochaczewie na pasie ruchu leży mężczyzna. Na miejscu okazało się, że 61 – letni mieszkaniec Sochaczewa jest pijany i ma prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie.

Skasował seata

KONARY We wtorek, 14 maja, w Konarach kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z seatem. Policjanci ustalili, że sprawcę kolizji drogowej obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Bez prawka

WÓLKA SMOLANA Patrol sochaczewskiej drogówki za trzymał w Wólce Smolanej 64-letniego mieszkańca gminy Brochów, który kierował pojazdem renault trafic, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Kontrola drogowa miała miejsce 14 maja.

Nie popali

SOCHACZEW Na ulicy Sienkiewicza w Sochaczewie policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Sochaczewa, przy którym znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zdarzenie miało miejsce 15 maja.

Znikające tuje

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł tuje należące do mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło 15 maja na ul. Lubiejewskiej.

Znaleźli biały proszek

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Wiskitek, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło 16 maja na ul.   Warszawskiej.

Bez dokumentów

PLECEWICE Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Plecewicach 38-letniego mężczyznę kierującego peugeotem. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Do zdarzenia doszło 16 maja.

Kradzież w biały dzień

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że na ulicy Żeromskiego kobieta innej narodowości ukradła jej pieniądze z portfela. Do zdarzenia doszło na 17 maja.

Zaatakował audi

TERESIN Nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą audi. Do zdarzenia doszło 18 maja w Teresinie.

Wyczyścili peugeota

KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca ukradł zegarek męski, videorejestrator i ładowarkę z peugeota zaparkowanego w Kozłowie Biskupim. Kradzież miała miejsce 19 maja.

Puknął i odjechał

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy mazdy, który w niedzielę, 19 maja na ulicy Towarowe doprowadził do zderzenia z peugeotem i odjechał z miejsca zdarzenia.

opr. atu

fot.policja