Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

766
0
PODZIEL SIĘ

Wpadła do rowu

MALANOWO W poniedziałek, 6 maja, w Malanowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 18-letnia sochaczewianka podczas wyprzedzania straciła panowanie nad autem i wjechała do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia, kierująca i trzy pasażerki zostały przetransportowane do szpitali w Sochaczewie, Warszawie i Płocku.

Ukradli tablice

KUDRDWANÓW Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z skody, która była zaparkowany przy cmentarzu w Kurdwanowie. Kradzież miała miejsce 6 maja.

Pomalowali toyotę

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany, że nieznany sprawca oblał farbą toyotę avensis zaparkowaną przy Al. 600-lecia. Zdarzenie miało miejsce 7 maja.

Pójdzie siedzieć

NOWA SUCHA Policjanci z Nowej Suchej zatrzymali 33 – letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 7 maja w Kolonii Gradowskiej.

Buchnęli katalizator

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł katalizator z opla corsy. Do kradzieży doszło 8 maja na ul. Sienkiewicza.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci otrzymali informację o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej w jednym ze sklepów przy ulicy Hubala w Sochaczewie. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodziejkę mandatem. Zdarzenie miało miejsce 8 maja.

Toksyczny autobus

SOCHACZEW W czwartek, 9 maja, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny autobusu autosan. Stan auta zagrażał środowisku. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Warszawskiej w Sochaczewie

Rower odjechał

SZYMANÓW Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru w Szymanowie. Do kradzieży doszło 10 maja.

Nie popali

SOCHACZEW Na ulicy Torowej w Sochaczewie policjanci zatrzymali szesnastolatka, który posiadał przy sobie torebkę z zawartością zielonego suszu. Zatrzymanie miało miejsce 10 maja.

Trafił w autobus

PAPROTNIA W sobotę, 11 maja, w Paprotni doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym man podczas cofania doprowadził do zderzenia z autobusem. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

Znaleźli marihuanę

SOCHACZEW Na ulicy Towarowej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, przy którym znaleźli torebkę z zielonym suszem i dwie torebki z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło 12 maja.

Skok po felgi

JEŻÓWKA Złodziej włamali się do jednego z garaży w Jeżówce. Ich łupem padły m.in. felgi aluminiowe i elektronarzędzia. Do kradzieży doszło zdarzenia doszło 12 maja.

 opr. atu

fot. policja