Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

807
0
PODZIEL SIĘ

Skradł akumulatory

NOWA SUCHA Nieznany sprawca, 29 kwietnia ukradł dwa akumulatory samochodowe z samochodu volvo. O zdarzeniu powiadomił właściciel auta.

Wpadł poszukiwany

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do więzienia. Do zdarzenia doszło 30 kwietnia.

Stracili biżuterię

KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca włamał się 30 kwietnia do jednego z domów jednorodzinnych w Kozłowie Biskupim. Złodziej ukradł pieniądze i biżuterię.

Piratował bez prawka

KOZŁÓW BISKUPI Patrol policji zatrzymał 30-letniego mieszkańca Sochaczewa, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 30 km/h. W trakcie sprawdzania dokumentów okazało się, że kierowca mazdy nie posiada uprawnień do kierowania samochodem.  Na mężczyznę nałożono mandaty karne za popełnione wykroczenia, a pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło 1 maja.

Wpadł z prochami

PLECEWICE Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego z Sochaczewa zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie środki odurzające. Do zdarzenia doszło 1 maja w Plecewicach.

Staranował i uciekł

TERESIN Kierowca peugeota doprowadził do zderzenia z zaparkowaną toyotą. Po spowodowaniu kraksy oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 2 maja w Teresinie na ul. Torowej.

Zwinęła kosmetyki

SOCHACZEW Obsługa sklepu przy ul. Poprzecznej powiadomiła policję o ujęciu sprawcy kradzieży na gorącym uczynku. Na miejscu okazało się, że 15-latka ukradła kosmetyki o wartości kilkudziesięciu złotych. W trakcie sprawdzania okazało się, że jest ona poszukiwana

przez policję w związku z samowolnym oddaleniem się z placówki-opiekuńczo wychowawczej. Do zdarzenia doszło 2 maja.

Jechał z zakazem

SOCHACZEW Patrol policyjny 3 maja zatrzymał 56-letniego mieszkańca powiatu żyrardowskiego, który kierował audi, pomimo posiadanego zakazu sądowego do 2027 roku. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Postępowanie prowadzi KPP w Sochaczewie. Do kontroli drogowej doszło na ul. 15 Sierpnia.

Ktoś okradł tira

MŁÓDZIESZYN Nieznany sprawca ukradł naczepę ciągnika siodłowego marki Schmitz

Cargobull z parkingu przy stacji paliw w Młodzieszynie. Do zdarzenia doszło 4 maja.

Szarża na drodze

BIELICE Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 33-latka kierującego colkswagenem caddy. Mężczyzna przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Policjanci nałożyli na niego mandat i zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 5 maja.

Skradzione tablice

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że 5 maja nieznany sprawca ukradł mu tablice rejestracyjne z pojazdu opel zafira. Auto było zaparkowane na ul. Okrężnej.

Oprac. BN

fot.policja