Strona główna Powiat Być kobietą

Być kobietą

499
0
PODZIEL SIĘ

I edycja konkursu powiatowego „Być kobietą, być kobietą” została rozstrzygnięta. Konkurs zorganizowano pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie w ramach programu innowacji pedagogicznej „Projekt Lady”, którego celem jest kształtowanie zasad savoir-vivre, przestrzegania norm społecznych oraz zasad kultury.

Konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej ukazującej wizerunek kobiety w aspekcie życia kulturalnego i społecznego ze szczególnym akcentem idei savoir-vivre. Prace cechowały ogromna staranność i pomysłowość, za co chcielibyśmy podziękować zarówno biorącym udział, jak i opiekunom oraz rodzicom.

Kategoria klas VII, VIII szkół podstawowych oraz III klasy gimnazjum:

I miejsce zajęła Karolina Baranowska ze Szkoły Podstawowej w Wyczółkach, opiekun – Ewa Gawrysiak.

II miejsce zajęła Nadia Ciura ze Szkoły Podstawowej w Gawłowie, opiekun – Zofia Tokarska-Chojnacka.

III miejsce zajęła Michalina Gosik ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sochaczewie, opiekun – Aneta Kocik.

Kategoria szkoły ponadpodstawowe

I miejsce zajęła Aleksandra Barylska z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie, opiekun – Ewa Popławska.

II miejsce zajęła Natalia Łaba z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Załuskowie, opiekun – Izabela Kubiak.

III miejsce zajęła Amelia Trojnar z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Załuskowie, opiekun – Izabela Kubiak.

Wręczenie nagród odbyło się 9 maja w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym „Dom na Szlaku” w Załuskowie, gdzie zebrali się laureaci konkursu wraz z rodzicami i nauczycielami. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla laureatów wręczała Urszula Opasiak – dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji, która jednocześnie reprezentowała starostę sochaczewskiego Jolantę Gonta. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie ufundowało nagrody rzeczowe dla laureatów.

Uroczystość uświetniło przedstawienie pt. „Niewiasta”, ukazujące typowy dzień z życia kobiety, przygotowane przez wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Załuskowie pod opieką Renaty Załuga.

MOW

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTo się narobiło
Następny artykułPomóżmy Zuzi