Strona główna Sport Bez rewelacji

Bez rewelacji

369
0
PODZIEL SIĘ
RUGBY W Łodzi odbył się tradycyjny turniej rugby – XII Memoriał Mirosława Wojtani. W poprzednich latach nasze „dziecięce” drużyny zdobywały w nim czołowe miejsca, w tym nieco słabiej wypadły.

Najlepsi okazali się młodzicy, którzy zajęli trzecie miejsce. Orkan w eliminacjach kolejno wygrał z BBRC Łódź (24:0), Rugby Ruda Śląska (24:0) oraz Arką Gdynia (17:7). Niestety w półfinale musiał uznać wyższość KS Budowlanych Łódź (0:42). W małym finale odegrał się na Ogniwie Sopot, które zmiótł z murawy, wygrywając 52:0.

Sochaczewscy Żacy zajęli piąte miejsce. W eliminacjach wygrali z SRC Skierniewice (7:2) oraz KS Rugby Ruda Śląska (6:3). Niestety doznali dwóch porażek z Arką Gdynia (3:7) i NHRK Kraków (1:9). Trzecie miejsce w grupie dało Orkanowi mecz o piąte miejsce. Sochaczewianie wykorzystali szansę. Po zaciętym meczu wygrali 6:5 z RC Częstochowa.

Najsłabiej wypadli mini-żacy, którzy ostatecznie wylądowali na ósmym miejscu. W eliminacjach wygrali z SRC Skierniewice (14:0) oraz MKR Siedlce (7:1). Dwa kolejne mecze zostały przegrane (2:5 z Budowlanymi Lublin, 3:9 z Ogniwem Sopot). W grupie rywalizującej o miejsca 7-9 Orkan wygrał 4:3 z Posnanią Poznań i przegrał 1:9 z Arką Gdynia.

Tomasz Ertman

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBrak koncentracji
Następny artykułMaciej ze srebrem