Strona główna Sport Podbili Kutno

Podbili Kutno

225
0

Zawodnicy Orkana Judo 18 maja zanotowali świetny występ. W turnieju w Kutnie zdobyli aż 17 medali na 21 startujących:  8 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych. Dwie zawodniczki Orkana zostały najlepszymi zawodniczkami turnieju, Amelia Rogowska w kategorii wiekowej U10 i Zuzanna Wasilewska w kategorii U12.

Złote medale zdobyli: Amelia Rogowska w kategorii do 40kg, Zuzanna Wasilewska w kategorii +48kg, Stanisław Szyszkiewicz w kategorii do 26kg 3-0, Wojciech Pawelec w kategorii do 36kg, Oliwia Hupert w kategorii do 63kg,Marcel Marczewski w kategorii, Kacper Gajda w kategorii do 55kg, Patryk Kutyłowski w kategorii do 60kg.

Srebrne medale zdobyli: Mateusz Martinek w kategorii do 55kg, Konrad Romanowski w kategorii do 46kg, Mateusz Połeć w kategorii do 44kg , Antoni Szyszkiewicz w kategorii do 26kg.

Brązowe medale zdobyli: Eryk Staniaszek w kategorii do 42kg, Nina Nowacka w kategorii do 44kg, Maja Nowak w kategorii +63kg, Amir Takouchet w kategorii 33kg, Marcel Wilamowski w kategorii do 50kg.

Poza podium uplasowali się: Franciszek Tkacz 4 miejsce w wadze do 33kg, Anika Tonderska 4 miejsce w wadze do 24kg, Jacek Bargieł 7 miejsce w wadze do 42kg, Grzegorz Romanowski udział w wadze do 36kg.

Także zawodnicy UKS „Siódemka” Sochaczew wzięli udział w tych zawodach i wywalczyli dwa złote i jeden srebrny medal: I miejsce w kategorii wagowej plus 63 kg zajęła Olga Piechna, I miejsce w kategorii wagowej 30 kg wywalczył Jakub Chrost, II miejsce w kategorii wagowej 40 kg zdobyła Zofia Chrost.