Strona główna Edukacja Zbierają na sztandar

Zbierają na sztandar

427
0
PODZIEL SIĘ

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach świętować będzie 15 maja 80. rocznicę utworzenia szkoły.

Placówka, choć w międzyczasie zmieniła swą siedzibę działa nieprzerwanie. Uczniowie i grono pedagogiczne rozpoczęło zbiórkę funduszy na uroczyste obchody. Głównym celem jest sfinansowanie kosztów wykonanie nowego, szkolnego sztandaru szkoły.

Zwracamy się więc w imieniu całej społeczności szkolnej, rady rodziców, nauczycieli oraz przede wszystkim uczniów z prośbą o finansowe wsparcie, które pozwoli na ufundowanie sztandaru i przekazanie go Szkole w czasie obchodów 80-lecia. W związku z tym są do zakupienia cegiełki w postaci breloczków, magnesów, kubeczków, długopisów i wielu gadżetów z logo szkoły – mówi Otylia Muszyńska – dyrektor SP w Kątach.

Pierwszy wkład przekazali radni i sołtysi w czasie sesji Rady Gminy Sochaczew. Chętni mogą nabyć pamiątkowe gadżety na imprezach szkolnych w SP w Kątach. Ci, co chcą wspomóc szkołę w kosztach sztandaru mogą wpłacić datki w sekretariacie szkoły lub na konto bankowe Rady Rodziców z dopiskiem „Sztandar”, nr konta: 87 9283 0006 0000 1533 3000 0010 Bank Spółdzielczy. Dla szkoły w Kątach liczy się każda dana z serca złotówka.

BN

fot.pixabay