Strona główna Sport Zapisz się na rajd

Zapisz się na rajd

705
0
PODZIEL SIĘ

Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili przypominamy, że trwają zapisy na VII Majowy Sochaczewski Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 4 maja.

Zapisy prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Swój udział można zgłosić, wysyłając maila na adresy: zgloszeniamosirsochaczew@gmail.com lub mosir@mosir.sochaczew.pl. Można też dokonać tego osobiście w sekretariacie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 (pływalnia „Orka”). Druki zgłoszeń – oddzielne dla dorosłego i dziecka – dostępne są na stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl oraz w sekretariacie MOSiR.

Podobnie jak w poprzednich latach peleton, wystartuje o godzinie 10.00 z Placu Kościuszki. Biuro rajdu będzie czynne od godziny 8.30. Będzie można w nim odebrać pakiety startowe, w ramach których znajdą się m.in. kamizelki odblaskowe i identyfikatory wraz z trasą rajdu. W tym roku będzie ona liczyła 38,3 km. Rajd pojedzie ulicami: Płocką, Gawłowską, a w Żukowie skręci w kierunku Młodzieszyna. Dalej trasa będzie prowadzić przez miejscowości: Skutki, Karolków Rybnowski, Lubiejew, Erminów, Antoniew. Rajd zakończy się w „Stodole nad Bzurą” (Kozłów Biskupi). Tam odbędzie się piknik rodzinny. Będą gry i zabawy dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.

opr. es

Fot. arch. Expressu Sochaczewskiego