Strona główna Sport Zapisy do Turnieju Dzikich Drużyn

Zapisy do Turnieju Dzikich Drużyn

933
0
PODZIEL SIĘ

Jedna z największych tego typu imprez sportowych w Polsce, jaką jest Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w tym roku, w sobotę, 18 maja.

To już dziewiętnasta edycja rozgrywek, których pomysłodawcą jest poseł Maciej Małecki. We wtorek, 16 kwietnia br. rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń chętnych zespołów, które wybiegną na boiska w Chodakowie. Zapisy potrwają do 6 maja br. Warto się pośpieszyć, bo liczba uczestników jest ograniczona – obowiązuje limit 16 drużyn w danej kategorii. Pamiętajmy też, iż zapisów może dokonać wyłącznie pełnoletni opiekun zespołu, na podstawie pisemnej zgody rodziców zawodników. Nie będzie możliwości zgłoszenia w dniu turnieju.

Na boisku w każdej drużynie wystąpi 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić maksymalnie 10 zawodników. Rywalizacja odbędzie się w 5 kategoriach:

– kat. „SKRZAT” – chłopcy i dziewczęta ur. w roku 2009 i młodsi,

– kat. „ORLIK” – chłopcy ur. w 2008, 2007 i 2006 roku,

– kat. „JUNIOR” – chłopcy ur. w 2005, 2004, 2003 roku,

– kat. OPEN mężczyzn,

– kat. OPEN kobiet.

Zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie MOSiR Sochaczew (pływalnia Orka – ul. Olimpijska 3) lub w budynku MOSiR przy ul. Chopina 101. Tam dostępne będą formularze zgłoszeń i zgody rodziców, można też je będzie pobrać ze stron internetowych – maciejmalecki.pl, sochaczew.pl, mosir.sochaczew.pl lub z funpage turnieju na facebook. Szczegółowe informacje o zawodach można uzyskać pod nr tel. 46 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: mosirorka@interia.pl

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

fot.pixabay