Strona główna Sport Zaledwie punkt

Zaledwie punkt

347
0
PODZIEL SIĘ

Warszawska liga okręgowa

Tym razem Teresinowi przyszło rywalizować w wyjazdowej potyczce z warszawskiej Gromem na boisku w Rembertowie. Od pierwszego gwizdka sędziego obydwa zespoły podjęły totalną walkę o każdy metr boiska.

Nieco więcej z gry mieli gospodarze, którzy bliscy byli uzyskania prowadzenia, jednak formacja defensywna Teresina na to nie pozwoliła. W 29. minucie na czystą pozycję wychodził Kacper Bargieł i został tuż przed linią pola karnego brutalnie z tyłu wycięty przez zawodnika gospodarzy, który nie miał żadnej możliwości wygarnięcia piłki. Zgodnie z przepisami takie zachowanie powinno być ukarane czerwoną kartką, nie wiadomo dlaczego arbiter poprzestał na żółtej, co spowodowało nerwową atmosferę w dalszej części meczu.

W doliczonym czasie pierwszej połowy Marcin Bauman sprokurował jednak rzut karny. Na szczęście piłka uderzyła w lewy słupek bramki Tomka Warszawskiego i do przerwy wynik był bezbramkowy.

W 60. minucie meczu gospodarze przeprowadzili szybką akcję kilku podań, co niestety dla Teresina zakończyło się stratą bramki. Jednak już w 67. minucie i Teresin doczekał się rzutu karnego, którego pewnie egzekwował Kamil Bartosiewicz. Teresin poszedł za ciosem i już pięć minut później Bartosiewicz pięknym strzałem w róg zdobył bramkę dającą nam prowadzenie. Niestety tuż po tej radości goście nadziali się na kontrę i Grom zdobył bramkę wyrównującą. Emocji nie brakowało do samego końca i można powiedzieć, że każda z drużyn mogła zdobyć zwycięską bramkę. Tak się jednak nie stało i w efekcie obydwa zespoły podzieliły się punktami.

W najbliższą sobotę o godzinie 12.30 podopieczni Adama Warszawskiego podejmą ekipę rezerw grodziskiej Pogoni.

Grom Warszawa – KS Teresin 2:2 (0:0)

Bramki dla Teresina: Kamil Bartosiewicz – dwie (67 min. – karny i 72 min.)

KS Teresin: Warszawski – Żakowski (60 Kałużny), Zych, Smoliński, Popławski – Grefkowicz, Bauman, Bartosiewicz, Węsek, M. Bargieł (79 Szczepaniak) – K. Bargieł

KST

fot.pixabay