Strona główna Wyszogród Walne klubu piłkarskiego

Walne klubu piłkarskiego

458
0
PODZIEL SIĘ

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Stegny Wyszogród zaprasza działaczy sportowych i członków stowarzyszenia na walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze. Odbędzie się ono w czwartek, 25 kwietnia o godzinie 19.00 w hali sportowej w Wyszogrodzie.

W programie podsumowanie ubiegłego, nienajlepszego roku, i wybory nowych władz klubu. Klub od dawna ma problemy finansowe. Grozi mu zapaść. W Klubie LKS Stegny od dawna nie dzieje się najlepiej, a winą za to obciążany jest przez członków klubu Hubert Sadecki, prezes Klubu LKS Stegny.

Ten zaś skarży się na nieterminowe płatności od Polskiego Związku Piłki Nożnej, co hamuje aktywne działanie klubu. Piotr Sikora, dyrektor biura LKS Stegny zaznaczył, że zmniejszenie dotacji i brak wsparcia finansowego sponsorów, odbija się na działalności sportowej klubu. W ubiegłym roku Stegny korzystały z obiektu warunkowo dopuszczonego do rozgrywek ligi okręgowej. W opinii części radnych, obecny zarząd nie radzi sobie i stąd walne ma wprowadzić radykalne zmiany we władzach klubu. Obecnie klub w tabeli ligowej zajmuje ostatnie miejsce i jego działalność zagrożona jest, gdyż w tym roku może nie udać się stworzyć sekcji młodzieżowej. Zapewne walne będzie okazją do przedstawienia propozycji naprawy tej alarmującej sytuacji i uratowania klubu Stegny Wyszogród.

BN

for.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNagroda za aplikację
Następny artykułSzkoła zaprasza