Ukradli dębowe stoły na terenie Niemiec, zatrzymali ich sochaczewscy policjanci

Sochaczewscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież mebli podczas międzynarodowych targów odbywających się w Niemczech. Policjanci odzyskali dwa stoły i w dalszym ciągu poszukują kolejnych osób związanych z tą sprawą. Sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni przez przedstawicieli jednej z firm o kradzieży stołów dębowych i lamp podłogowych wartych kilkanaście tysięcy złotych. Do przestępstwa miało dojść tuż po międzynarodowych targach, które odbywały się w Hanowerze.
Policjanci Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy gminy Sochaczew. Mężczyźni w wieku 23 i 28 lat zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Policjantom udało się odzyskać dwa dębowe stoły.Sprawcy przestępstwa usłyszeli zarzut kradzieży, której dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Za popełnione czyn grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Kryminalni w dalszym ciągu ustalają pozostałych sprawców kradzieży.
mł. asp. Agnieszka Dzik
fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz