Strona główna Powiat Pomoc dla Kundelka

Pomoc dla Kundelka

372
0
PODZIEL SIĘ

Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Erminowie zorganizowało zbiórkę pomocy rzeczowych dla schroniska „Kundelek” w Iłowie.

Akcja trwała od 15 lutego do 25 marca 2019 roku. Dzięki wspanialej społeczności naszej szkoły udało zebrać się wiele potrzebnych produktów żywnościowych, ale również rzeczy, które pomogą w ogrzaniu psich domków.

Zbiórka dla schronisk od lat organizowana jest w naszej szkole. Nie pomagamy tylko w tych wyznaczonych dniach, ale okazywać pomoc i wsparcie możemy w całym szkolnym roku. Jeśli więc macie możliwość i chęć przekazania rzeczowej pomocy dla schroniska, my ją zgromadzimy i przewieziemy dla potrzebujących zwierzaków. Tym razem, w poniedziałek 25 marca wolontariusze przekazali przedstawicielce schroniska „Kundelek” wszystko, co udało nam się zgromadzić. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Starajmy się pomagać zwierzętom i nie bądźmy obojętni na ich los. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy!

Szkolne Koło Wolontariatu

fot.pixabay