Strona główna Kronika kryminalna Kryminalni zabezpieczyli 175 g amfetaminy

Kryminalni zabezpieczyli 175 g amfetaminy

631
0
PODZIEL SIĘ

Kryminalni zabezpieczyli 175 gramów amfetaminy znalezione w samochodach mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Grozi mu do 10 lat za kratkami.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że 38 – letni mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczną ilość środków odurzających. Ponadto, był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Kryminalni przystąpili do realizacji pod koniec ubiegłego tygodnia.

Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania, w kieszeni bocznej mercedesa należącego do zatrzymanego znaleziono dwie duże torebki z białym proszkiem.
Drugie auto należące do 38 – latka było zaparkowane kilka kilometrów od jego miejsca zamieszkania. Podczas przeszukania, operacyjni znaleźli pod wycieraczką kolejną torebkę z białym proszkiem.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a kryminalni przystąpili do ważenia i wstępnej identyfikacji zabezpieczonej substancji. Okazało się, że jest to amfetamina o łącznej wadze 175 gramów.

Sochaczewianin został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego.

mł. asp. Agnieszka Dzik

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprzątanie Pisi
Następny artykułZawiedzione nadzieje