Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

892
0
PODZIEL SIĘ

Zabrali dowód

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od volkswagena caddy z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Do kontroli drogowej doszło 15 kwietnia na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Pijany zatrzymany

SOCHACZEW Na ulicy Wyszogrodzkiej w Sochaczewie w ręce policji wpadł 24-letni mieszkaniec Sochaczewa, który kierował pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo braku uprawnień. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia zastępczej kary aresztu. Do zatrzymania mężczyzny doszło 15 kwietnia.

Ciężka stopa

KROMNÓW Policjanci zatrzymali prawo jazdy 29-letniemu mieszkańcowi Warszawy, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło 16 kwietnia w Kromnowie.

Stracił prawko

KOZŁÓW BISKUPI Do policyjnego aresztu trafił 31-letni mieszkaniec gminy Rybno, który kierował renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 16 kwietnia w Kozłowie Biskupim.

Święta za kratami

TERESIN Mundurowi z posterunku policji w Teresinie zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Wolsztynie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 17 kwietnia na ul. Lipowej w Teresinie.

Atak kieszonkowców

SOCHACZEW Mieszkanka powiadomiła policję, że ukradziono jej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do kradzieży doszło 17 kwietnia na ul. 15 Sierpnia.

Wyrwali borówki

BUDY IŁOWSKIE Nieznani sprawcy ukradli ponad 40 krzewów borówki amerykańskiej. Do zdarzenia doszło 18 kwietnia w Budach Iłowskich.

Znikający olej

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł 8 litrów oleju do skrzyni biegów. Kradzież miała miejsce 19 kwietnia przy Al. 600-lecia w Sochaczewie.

opr. atu

fot.policja