Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

1016
0
PODZIEL SIĘ

Karambol na Gawłowskiej

SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie 20-letnia kobieta kierująca citroenem doprowadziła do zderzenia z hondą, która następnie uderzyła w opla. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawczynie kolizji mandatem. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia.

Trafiła mitsubishi

ŻUKÓW W poniedziałek, 8 kwietnia, 19-letnia kierująca mercedesem na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z mitsubishi. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

Trzy w jednym

SOCHACZEW Na ulicy Trojanowskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli 43- letniego mężczyznę kierującego daewoo matiz. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 43-latek nie posiada uprawnień do kierowania i jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 9 kwietnia.

Znikające tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z volkswagena golfa zaparkowanego na ul. 15 Sierpnia. Kradzież miała miejsce 9 kwietnia.

Dzwon na Młynarskiej

SOCHACZEW Na ulicy Młynarskiej w Sochaczewie 18-letni mieszkaniec gminy Brochów kierujący bmw doprowadził do zderzenia z autobusem solaris. Do zdarzenia doszło 10 kwietnia.

Buchnęli tablice

GIŻYCE Mieszkaniec gminy Młodzieszyn powiadomił oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z audi. Do kradzieży doszło 10 kwietnia w Giżycach.

Sok po telefon

JASIENIEC Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w Jasieńcu skąd ukradli telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia.

Rowerem w toyotę

SOCHACZEW Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie kierujący rowerem doprowadził do zderzenia z toyotą. Sprawca wypadku porzucił swój jednoślad i uciekł z miejsca zdarzenia. Kolizja miała miejsce 11 kwietnia.

Fałszywy wnuczek

POWIAT W piątej, 12 kwietnia, 91-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego poinformowała policję, że nieznana jej kobieta usiłowała wyłudzić od niej pieniądze metodą „na wnuczka”. Seniorka nie dała się jednak oszukać. Próba wyłudzenia miała miejsce 12 kwietnia.

Bez prawka

SOCHACZEW Policjanci zdecydowali o holowaniu volkswagena passata, którego kierowca nie posiadał prawa jazdy. Do zdarzenia doszło 12 kwietnia na Towarowej w Sochaczewie

Chciał się napić

JANÓW Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu. Na miejscu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.  Do zdarzenia doszło 13 kwietnia w Janowie.

Wirtulane fotele

SOCHACZEWIE Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany 13 kwietnia przez 28-letnią kobietą, że mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała do tej pory dwóch foteli zakupionym na jednym z portali aukcyjnych.

Na podwójnym gazie

TERESIN W Al. XX-lecia w Teresinie policja zatrzymała 35-letniego mężczyzna, który kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Zdarzenie miało miejsce 14 kwietnia.

opr. atu

fot.policja