Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

905
0
PODZIEL SIĘ

Na gorącym uczynku

WÓJTÓWKA Oficer dyżurny KPP W Sochaczewie otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Wysłany na miejsce zdarzenia patrol policji   ukarał złodziej mandatem. Do zatrzymania doszło 1 kwietnia w Wójtówce.

Buchnął telefon

PIOTRÓW Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił policję, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy z otwartego samochodu. Do kradzieży doszło w Piotrowie.

Ciężka stopa

PLECEWICE Policja zatrzymała 23-letniego mieszkańca gminy Brochów, który kierując renault przekroczył w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.  Mężczyzna stracił prawo jazdy i oraz otrzymał mandat. Do kontroli drogowej doszło 2 kwietnia w Plecewicach.

Wynieśli spawarkę

JANÓW Złodzieje włamali się do jednego z budynków w miejscowości Janów w gm. Młodzieszyn. ich łupem spawarka transformatorowa i kabel siłowy. Kradzież miała miejsce 2 Kwietnia.

Bez prawka

SOCHACZEW Na ulicy 15 Sierpnia policja zatrzymała 41-letniego mężczyznę, który kierował chevroletem pomimo obowiązującego sądowego zakazu. Do zdarzenia doszło 3 marca.

Znikające telefony

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł dwa telefony komórkowe z otwartego citroena jumper. Do zdarzenia doszło 3 marca na ul. 1 Maja.

Mandat za głupotę

SOCHACZEW Policja ukarała mandatem 40-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował mitsubishi nie posiadając do tego wymaganych uprawnień. Na mężczyznę nałożono mandat. Do kontroli drogowej doszło 4 kwietnia na Al. 600-lecia.

Ursus odjechał

JUSTYNÓW Policja poszukuje złodziei, którzy ukradli ciągnik ursus, zaparkowany w otwartym pomieszczeniu niezamieszkałego gospodarstwa w miejscowości Justynów. Kradzież miała miejsce 4 kwietnia.

Trafił w opla

SOCHACZEW W piątek, 5 kwietnia, mieszkaniec gminy Wiskitki, pomimo braku uprawnień, kierował bmw i doprowadził do zderzenia z oplem. Do kolizji doszło na ul. T. Kościuszki.

Na podwójnym gazie

WITKOWICE W sobotę, 6 kwietnia, w Witkowicach policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi A4. Okazało się, że 55-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.   Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dzwon na Żeromskiego

SOCHACZEW Na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie kierowca forda fusion podczas wykonywanego manewru cofania, doprowadził do zderzenia z zaparkowanym volkswagenem golfem. Do zdarzenia doszło 7 kwietnia.

opr. atu

fot.policja