Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

929
0
PODZIEL SIĘ

Okradli sadownika

ZŁOTA

Nieznani sprawcy ukradli 14 sztuk zraszaczy kołowrotowych z sadu w Złotej. Do kradzieży doszło 25 marca.

Skasował i uciekł

SOCHACZEW

W Al. 600-lecia w Sochaczewie kierujący oplem zafirą doprowadził do kolizji z fordem mondeo, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Kolizja miała miejsce 25 marca.

Skok po wiertarkę

MŁODZIESZYN

Nieznani sprawcy włamali się 26 marca do garażu przy ul. Wyszogrodzkiej w Młodzieszynie. Łupem złodziei padły elektronarzędzia z garażu.

Poszedł siedzieć

SOCHACZEW

Policjanci na ulicy Korczaka w Sochaczewie zatrzymali 55-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zatrzymania doszło 26 marca.

Sklepowi złodzieje

WÓJTÓWKA

W środę, 27 marca, policjanci zostali wezwani do dwóch sklepów w Wójtówce w związku z ujęciem sprawców kradzieży. Złodzieje zostali ukarani przez mundurowych mandatami.

Odwieźli do więzienia

ERMINÓW

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali w Erminowie do kontroli volkswagena golfa, którym kierował 44-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Pojazd usunięto z drogi, a mężczyznę doprowadzono do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 28 marca.

Pijani rodzice

DACHOWA

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Dachowa pijani rodzice zajmują się małoletnimi dziećmi. Na miejscu okazało się, że 32-letnia kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu, a 38-letni mężczyzna ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz nieodpowiedzialni rodzice trafią przed oblicze sądu. Interwencja miała miejsce 28 marca.

Zabrali dowód

SOCHACZEW

Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Okazało się, że samochód jest w złym stanie technicznym, co spowodowało zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Zdarzenie miało miejsce 29 marca.

Trafił w barierę

KAMION

W piątek, 29 marca w Kamionie 79-letni mieszkaniec Sochaczewa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Złom na drodze

IłÓW

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od mazdy z powodu złego stanu technicznego. Do kontroli drogowej doszło 30 marca w Iłowie na ul. Warszawskiej.

opr. es

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWarsztaty o zdrowiu
Następny artykułŚwięto dywizjonu