Strona główna Sport Koncert Teresina

Koncert Teresina

322
0
PODZIEL SIĘ

 Warszawska liga okręgowa

Po niedzielnym spotkaniu w Ursusie myślę, że ekipę Teresina można w okręgówce uznać za zespół klasowy. Skład personalny prezentował się nieco lepiej niż tydzień temu, gdyż do zespołu powrócili kartkowicze Patryk Szewczyk i Grzegorz Węsek, zaś na pozycji stopera zadebiutował doświadczony Kamil Smoliński.

Od pierwszego gwizdka arbitra gospodarze narzucili szybkie tempo, byli dużo szybsi, świetnie operowali piłką, co chwilę poważnie zagrażając bramce Tomka Warszawskiego. Podopieczni Adama Warszawskiego próbowali gry z kontry, głównie zagrywając piłki na lewe skrzydło do Kamila Bartosiewicza i kilkakrotnie udało się przedostać pod bramkę gospodarzy, jednak nie przekładało się to na stwarzanie groźnych sytuacji.

Druga odsłona rozpoczęła się znakomicie. Już w pierwszej akcji na czystej pozycji znalazł się   Bartosiewicz i w swoim stylu pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Ursusa. W 52. minucie po rzucie rożnym wykonywanym z prawego narożnika do piłki doszedł Radek Grefkowicz, który świetnie dostawił nogę, podwyższając prowadzenie Teresina. Jakby tego było mało, minutę później było już 3:0, kiedy to pięknym uderzeniem popisał się Tomek Oziemblewski. Gospodarze nie mogli się otrząsnąć z tego zupełnie niespodziewanego dla nich przebiegu wydarzeń i w 62. minucie otrzymali kolejny cios, zadany ponownie przez Radka Grefkowicza. W 76. minucie Ursus wykonywał rzut wolny tuż sprzed linii szesnastki. Zawodnik gospodarzy uderzył precyzyjnie, piłka minęła mur i tuż przy słupku ugrzęzła w siatce. Jak się później okazało, było to jedynie honorowe trafienia Ursusa, a piękne zwycięskie dzieło dokończył w 79. minucie Kacper Bargieł, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie ją wykorzystał.

Ursus II Warszawa – KS Teresin 1:5 (0:0)

Bramka dla Teresina: Radosław Grefkowicz – dwie (52 i 62 min.), Kamil Bartosiewicz (47 min.), Tomasz Oziemblewski (53 min.), Kacper Bargieł (79 min.)

KS Teresin: Warszawski (86 Nowakowski) – Popławski (88 Żakowski), Zych, Smoliński, Szewczyk – Grefkowicz (82 Szczepaniak), Oziemblewski, Bartosiewicz (90 P. Bauman), Węsek, M. Bargieł (63 M. Bauman) – K. Bargieł

KST

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBędzie ciężko
Następny artykułOD SINATRY DO CHOPINA