Strona główna Iłów Daleko do komisji

Daleko do komisji

539
0
PODZIEL SIĘ

Mieszkańcy gminy Iłów zabiegają od dawna, aby przybliżyć komisję orzekającą o niepełnosprawności dla mieszkańców gminy Iłów.

Nie dość, że muszą oni jeździć na komisję aż do Żyrardowa to jeszcze warunki lokalowe są takie, że trudno uznać je za odpowiednie.

– Czy nie dałoby rady przenieść komisji do Sochaczewa. Byłoby to wygodniejsze dla tych ludzi, którzy czasem maja ograniczone możliwości poruszania się i dojazdu. Mógłby się znaleźć przecież jakiś lokal na to – dopytywała się Dorota Bernat, radna gminy Iłów.

Rację przyznała jej Wanda Dragan, radna powiatowa, która potwierdziła, że rzeczywiście możliwości lokalowe   komisji w Żyrardowie nie są najlepsze. Jednak jest podpisana umowa, która na razie obowiązuje.

– Jeśli jest potrzeba, aby przenieść komisję do Sochaczewa, to proszę o skierowanie pisma do starostwa z podpisami mieszkańców zwracającymi się z tym wnioskiem. Na razie komisja może dojechać do osoby na wyznaczony termin, jeśli ktoś ma ograniczone możliwości poruszania się ze względu na stan zdrowia – dodaje Wanda Dragan.

Mieszkańcy liczą na to, że uda się przybliżyć komisję do gminy Iłów.

BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPielęgnacja stóp
Następny artykułZrobią palmę