Strona główna Sport Tylko Piast ograł rywali

Tylko Piast ograł rywali

87
0

Warszawska Klasa A, grupa IV

W miniony weekend tylko Piast Feliksów potrafił ograć swoich rywali. Co prawda UKS Ołtarzew do ligowych tuzów nie należy, ale 4:0 może cieszyć. Niestety Promyk przegrał takim samym wynikiem. 0:4 z Błękitnymi to raczej słaby wynik naszej drużyny.

Kolejny heroiczny bój stoczyli podopieczni Grzegorza Szypszaka. Tajfun Brochów do przerwy prowadził z kampinoskim Orłem. W drugiej połowie zabrakło sił oraz skuteczności i trzeba było przełknąć gorycz porażki.

Piast Feliksów – UKS Ołtarzew 4:0 (3:0)

gole: Mateusz Zych, Bartosz Woźnica, Tomasz Oliwa, Adam Góralczyk

skład: Florczak – Konik, Walczak, Rybicki, Zych, Rembiejewski (Kozłowski), Marcinkowski, Cieślak (Zadrożny), Miller (Góralczyk), Woźnica, Oliwa

Błękitni Korytów – Promyk Nowa Sucha 4:0 (2:0)

skład: Krystian Centkowski – Kamil Dalke (85′ Andrzej Leszczyński), Paweł Kutkowski, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Aleksander Psiuk (60′ Rafał Dalke), Paweł Księżak (55′ Jakub Teodorowicz), Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Piotr Ufa (70′ Kamil Wróbel), Piotr Kamiński

Orzeł Kampinos – Tajfun Brochów 4:3 (1:2)

gole: Konrad Szymański (2), Artur Fijołek

skład: M. Orliński – Mamcarz, Bartkowski (Sobański, Pisarek), Nowicki, Nowakowski (Paciorkowski), Szymański, Wójcik (Ploch), Danowski, Fijołek (Jaczyński), Stefaniak (Foks), Wasilewski (Szypszak)