Strona główna Powiat Zaproszenie na targi

Zaproszenie na targi

943
0
PODZIEL SIĘ

Już dziś zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w XXVI Mazowieckich Targach Rolnych i Przedsiębiorczości, które odbędą się w tym roku 12 maja w godz. 9.00 – 17.00. Tradycyjnie na terenie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Głowackiego 2.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice i Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, w niedzielę 12 maja po raz 26. organizują Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które mają już swoją tradycję i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców. Jak co roku, przygotowano około 100 miejsc wystawienniczych, branżowych związanych z rolnictwem i ogrodnictwem, a także punkty konsultacyjne MODR, ARiMR, KRUS i innych instytucji.

Targi, to możliwość prezentacji wyrobów lokalnych, ekspozycja kwiatów, drzew, krzewów owocowych i ozdobnych, akcesoriów ogrodniczo-działkowych, wyrobów rękodzieła ludowego i artystycznego. To także okazja do zaprezentowania najnowszej oferty handlowej i usługowej firm działających dla rolnictwa, m.in. maszyn i urządzeń, nawozów, pasz, środków ochrony, materiałów budowlanych itp. Zapewniamy dzień pełen interesujących wydarzeń, konkursy dla zwiedzających, występy artystyczne, przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy rolników, ogrodników, działkowców, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie www.powiatsochaczew.pl w zakładce Targi Rolne i Przedsiębiorczości.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy można dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew lub przesłać na adres e-mail: promocja@powiatsochaczew.pl

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

fot.pixabay