Strona główna Iłów W bajkowym nastroju

W bajkowym nastroju

460
0
PODZIEL SIĘ

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłowie niedziela, 10 marca była wyjątkową okazją do spotkania pań z okazji Święta Kobiet”. Sala z trudem mieściła wszystkich przybyłych na tę imprezę. Były kwiaty, tradycyjna lampka szampana oraz życzenia od Jana Kwaśniewskiego, wójta gminy Iłów oraz Przemysława Wasilewskiego, który wystąpił w imieniu radnych.

W części artystycznej zaprezentowany został spektakl wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Dom na Szlaku” w Załuskowie. Niezawodne i zaprzyjaźnione z biblioteką dziewczęta pokazały własną wersję bajki „Kopciuszek”. Następnie wystąpiła kapela „Chłopaki do wzięcia” ze Słubic z bogatym repertuarem muzycznym. Oba występy publiczność nagrodziła gromkimi brawami.

Tradycyjnie spotkanie odbyło się przy cieście domowego wypieku i kawie, na które mogą zawsze liczyć przybywający do biblioteki goście.

Elżbieta Idźkowska, dyrektor GBP w Iłowie dziękuje bardzo wszystkim, którzy pojawili się na tej uroczystości, jak również artystom i sponsorom wspierającym bibliotekę.

oprac. BN

Fot. Elżbieta Idźkowska

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGmina nabywa działki
Następny artykułWspólny front