Strona główna Młodzieszyn Turniej Wiedzy Pożarniczej

Turniej Wiedzy Pożarniczej

464
0
PODZIEL SIĘ

W Szkole Podstawowej w Młodzieszynie, 25 lutego przeprowadzony został Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap gminny.

Wśród gości, a zarazem organizatorów turnieju, byli przedstawiciele OSP z Gminy Młodzieszyn: Marek Stobiecki – komendant gminny ZOSP RP, Andrzej Kornacki – wiceprezes Zarządu Gminnego, Bogdan Ksyna – honorowy Prezes ZOSP, Teresa Kornacka – skarbnik OSP Stare Budy, Włodzimierz Bogucki – naczelnik OSP Witkowice. Urząd Gminy reprezentowała Anna Sobieraj sekretarz Gminy. Organizatorem turnieju z ramienia szkół była Danuta Jasińska.

W zmaganiach o awans do rywalizacji na szczeblu powiatowych stanęli uczniowie ze szkół podstawowych z Janowa, Kamiona i Młodzieszyna w dwóch kategoriach wiekowych: młodsza – VI klasa i młodsi, i starsza – klasa VII-III Gimn.
W grupie młodszej: I miejsce zajęła Zuzanna Budek z SP Kamion, II miejsce Sandra Mostowska z SP Janów, III miejsce Katarzyna Gałka z SP Młodzieszyn.

W grupie starszej: I miejsce Mateusz Witkowski z SP Kamion, II miejsce Agata Ciurzyńska z SP Młodzieszyn, III miejsce Gołdych Bartłomiej z SP Kamion.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie powiatowym.

Urząd Gminy Młodzieszyn