Strona główna Sport Turniej wcześniej

Turniej wcześniej

568
0
PODZIEL SIĘ

Tydzień wcześniej niż pierwotnie zaplanowano, odbędzie się tegoroczny Turniej Dzikich Drużyn. Na boiska uczestnicy wybiegną w sobotę, 18 maja br. Powalczą oni o główne trofeum – puchar Stowarzyszenia „Zamek”.

Głównym organizatorem rozgrywek jest poseł na Sejm RP Maciej Małecki, a także starosta sochaczewski Jolanta Gonta, burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki oraz Stowarzyszenie „Zamek”. Zaangażowane są ponadto: Urząd Miasta Sochaczew, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoła Podstawowa nr 7, Klub Wolontariuszy MOPS Sochaczew, KS Bzura Chodaków i Dragon Sochaczew. Tegoroczne zawody odbędą się już po raz dziewiętnasty.

Sochaczewski Turniej Dzikich Drużyn jest jedną z największych tego typu imprez sportowych w Polsce. Współzawodnictwo odbędzie się w pięciu kategoriach wiekowych, tj. „Skrzaty” (ur. nie wcześniej niż w 2009 r.), „Orliki” (ur. nie wcześniej niż w 2006 r.), „Junior” (ur. nie wcześniej niż w 2003 r.), mężczyźni open oraz kobiety open. O terminach zapisów poinformujemy wkrótce.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

fot.pixabay