Strona główna Sochaczew miasto Sport w telefonie

Sport w telefonie

696
0
PODZIEL SIĘ

Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Sochaczewie zaprasza kluby i stowarzyszenia sportowe do korzystania z aplikacji mobilnej „Młody Sportowiec”.

Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie publikować informacje o działalności klubu, aktualności oraz osiągnięcia swoich drużyn i zawodników.

W kramnicach odbyło się spotkanie informacyjne połączone ze szkoleniem z obsługi systemu zarządzania treścią (CMS) aplikacji. Poprowadził je przedstawiciel wydawcy „apki”, Jarosław Czerniak, reprezentujący miesięcznik „Młody Sportowiec”.

Aplikacja „Młody Sportowiec” jest dostępna nieodpłatnie za pośrednictwem sklepów internetowych: „Google Play” oraz „App Store”. To narzędzie dla osób młodych, korzystających na co dzień ze smartfonów. Posiada wbudowaną opcję geolokalizacji, przez co wyszukuje i filtruje informacje z określonej okolicy, wskazanej przez użytkownika. Zamieszczane posty są z „pierwszej ręki”, bowiem publikują je przedstawiciele (działacze, trenerzy) klubów sportowych.

Kluby i UKSy zainteresowane możliwością korzystania z narzędzia mogą się zgłaszać do Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych UM w Kramnicach Miejskich, II piętro, pok. 313.

UM Sochaczew

fot.pixabay